Огляд матчів 12-го туру чемпіонату Іспанії по футболу

ТБІЛІСІ, 22 ниючи – Новини-Грузія. Мадридський Реал отримав перемогу над Атлетіком з Більбао і доки зберігає перше місце в чемпіонаті Іспанії по футболу перед 13-м туром, в якому мадридцям належить захищати лідерство в гостьовому матчі з Барселоною, яка напередодні зустрічі зі своїм одвічним суперником розгромила Альмерію на її ж полі, – 8:0.

НА ЗЛО РЕКОРДАМ

Матч, виграний в Атлетика з рахунком 5:1, не лише забезпечив Реалу збереження лідерства напередодні виїзду на Камп Ноу, але і дозволив столичному клубу встановити рекорд – це кращий старт Галактікос за всю історію. Десять перемог і два нічийні результати – головний тренер Реала Жозе Моурінью може бути задоволений, тепер він, а не Пеп Гвардіола носить звання кращого тренера-дебютанта за всю історію Приклади.

Барселона також продовжує громити конкурентів на внутрішній арені. В суботу синьо-гранатові роздавили Альмерію на її ж полі – 8:0. Останній раз Барселона вигравала з таким рахунком в 1959 році. Лідер каталонської команди Ліонель Месси оформив черговий хет-трик і віддав дві голеві передачі.

Один з лідерів Реала Роналду у свою чергу з 14 м’ячами йде за графіком легенди мадридського Реала Саньюдо, який на старті сезону зумів забити 15 голів. Це було в 1935 році, а в 2011 році Роналду може побити цей рекорд. Мадрид сподівається, що це станеться в Ель Класико на Камп Ноу.

У ВАЛЕНСІЇ

Ми заслужили на перемогу в цьому дербі, – сказав після нічийного матчу Вільяреал – Валенсія тренер підводних човнів Хуан Карлос Гаррідо. Заробили одне очко і задоволені, – не противоречит своєму візаві наставник Валенсії Унаї Емері.

Дербі з безліччю карток, видаленням Маріуса Станкевічюса вийшло по-справжньому нервовим і закінчилося втратою очок для обох команд – 1:1.

Зате Льованте нарешті отримав упевнену перемогу. Сталося це в матчі з Расингом (3:1), який знову ліг жертвою поганої реалізації моментів, тоді як суперник до 26-ої хвилини встиг забити два голи.

ІМ’ЯМ МАНСАНО

У тренера Грігоріо Мансано, що прийшов недавно до Севілью, на новому місці старі проблеми, знайомі з часів роботи в Мальорці. Керівництво Севільі не дає йому грошей на трансфери. І, немов в нагадування про це, його чекав перший матч проти своєї колишньої команди. Багато хто в Севілье згадуватиме незарахований гол у ворота Мальорки, який забив Луіс Фабіано. Але кульмінація припала на кінцівку зустрічі, коли Севілья за дві хвилини отримала шанс заробити очки і тут же втратила його. На 87-ій хвилині андалусийци порівняли рахунок (1:1), а на 89-ій пропустили гол (1:2).

Мансано залишалося чекати результату матчу мадридського Атлетіко, який в Сан-Себастьяне в гостях обіграв Реал Сосьедад (4:2) завдяки тому, що лідери команди Серхио Агуеро і Дієго Форлан нарешті почали набирати форму.

Еспаньол виграв в Еркулеса – 3:0, причому добитися крупного результату клубу удалося лише на останніх хвилинах зустрічі. Перемога дозволила Еспаньолу зайняти четверту строчку в турнірній таблиці.

СЕРЕДНІЙ КЛАС

Депортіво поступово опам’ятовується. По-перше, команді удалося відіграти на нуль в матчі з Малагою. По-друге, мінімум моментів біля воріт суперника перетворився у результаті на три голи – 3:0.

А на Рейно де Наварро гості Осасуни як і раніше справно втрачають очки. Цього разу памплонци святкували перемогу над Спортінгом завдяки голу Масуда – 1:0.

Нависнула загроза над тренером Хетафе Мічелом. Керівництво клубу поставило перед ним ультиматум: виграти в Сарагоси в матчі 22 листопада або покинути свій пост. Завдання непросте, адже перемогти арагонцев Хетафе не удається вже десять матчів підряд. Отже цілком можливо, що після матчу в понеділок Мічел відправиться у відставку, як це зробив тренер Альмерії Хуан Мануель Лільо після розгрому з рахунком 0:8 на Камп Ноу.

По матеріалах

В суботу синьо-гранатові роздавили Альмерію на її ж полі – 8:0. Останній раз Барселона вигравала з таким рахунком в 1959 році. А Мадридський Реал отримав перемогу над Атлетіком з Більбао і доки зберігає перше місце в чемпіонаті Іспанії.

This entry was posted in Досвід близького зарубіжжя. Bookmark the permalink.