Збірна Грузії по футболу продовжує безпрограшну серію

ТБІЛІСІ, 18 ниючи - Новини-Грузія. Мурад Алашвілі. Національна збірна Грузії по футболу в минуле середовище виграла товариський матч з командою Словенії - 2:1, продовживши безпрограшну серію, що почалася з приходом на пост головного тренера Темура Кецбая.

Наставник грузинської команди з 21 футболіста поза офіційною заявкою на матч в словенському Копрі залишив Іраклія Кліміашвілі, Каху Аладашвілі і Георгия Оніані, і визначив схему - 4-5-1.

Грузинська команда виступила в наступному складі: Лорія, Кашия, Хубутія, Каладзе (к), Хизанішвілі, Квірквелія, Ходжава (Гурулі, 46), Канкава (Какубава, 73), Ананідзе (Кошкадзе, 89), Гелашвілі (Окріашвілі, 61), Модебадзе (Вацадзе, 46).

Наставник словенських Матьяж Кек виставив такий склад: Самін Хандаровіч (Ясимн Хандаровіч, 53), Бречко, Шулер, Цесар, Йокич (Іліч, 71), Корінь (к) (Радославльовіч, 46), Бірса (Ілічич, 46), Бачиновіч, Кирм (Любянкич, 81), Новаковіч, Дедіч (Матавж, 46).

Фахівці відзначають, що склад грузинської збірної в цьому матчі був достатньою мірою експериментальним.

Після відбитого грузинським голкіпером сумнівного пенальті, призначеного на 40-ій хвилині за зіткнення Каладзе з атакуючим Бачиновічем, на 51-ій хвилині словенські, завдяки Боштьяну Цесару, відкрили рахунок.

Грузинські футболісти, зберігши самовладання, реалізували атакуючий настрій на 67-ій і 68-ій хвилинах: спершу Олександр Гурулі порівняв рахунок, потім 18-річний хавбек московського спартака Джано Ананідзе вивів команду вперед - 2:1.

Збірна Грузії під керівництвом Темура Кецбая закінчує 2010 рік без програшу - у восьми матчах взято три перемоги, п'ять завершилися внічию.

Після перемоги в товариському матчі із Словенією збірна Грузії під керівництвом Темура Кецбая закінчує 2010 рік без програшу - у восьми матчах взято три перемоги, п'ять завершилися внічию.